Seriál Policajti v akcii: Skandalózne prípady

Sledovať seriál
Policajti v akcii: Skandalózne prípady
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o seriáli

Seriál malých príbehov inšpirovaných skutočnými policajnými zásahmi na základe reálnych výjazdov.,, Nový polohraný seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov.

Žáner: Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Tomáš Roháč, Kristína Herczegová, Lukáš Kodoň
Hrajú: Filip Kois (Adam Sýkora / ... 4 díly, 2017), Michal Domonkos (Michal Ondrejka 2 díly, 2017), Mária Kalmárová (Janka 1 díl, 2016), Peter Moncek (Dr. Zdeno Andrasik 1 díl, 2016), Andy Morávek (Juraj Lipták 1 díl, 2016), Jozef Antálek (unknown episodes)
Krajina: Slovensko
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 49 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko