Sledovať seriál
Svět pod hlavou
online

Seriál Svět pod hlavou
Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Svět pod hlavou online alebo ich sledujte niekoľko za sebou! Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 140 slovenských a zahraničných TV staníc naživo aj 100 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálne funkcie ako je nahrávanie, pauza alebo videopožičovňu s viac ako 2 094 titulmi. Vyskúšajte Lepšia.TV vrátane balíčka HBO na mesiac len za 7.99 €!

Informácie o seriáli

Je rok 2016. Policista Filip Marvan musí ukrást důkaz, aby zachránil svého bratra před mafií. Záhy ho srazí auto a on upadá do bezvědomí. Probouzí se v nemocnici v roce 1982. Jak se v minulosti ocitl? Proč? A jaká je cesta zpátky? Filip potkává svoje rodiče, několik měsíců předtím, než se má narodit. Poznává otce, kterého si z budoucnosti pamatuje jen jako zlomeného muže, který dobrovolně ukončil svůj život. Na pozadí pátrání po příčinách, které jeho rodině změnily život, je Filip nucen vyšetřovat sérii detektivních případů Sokolova 80. let.

Hrajú: Václav Neužil (Filip Marvan), Ivan Trojan (npor. Martin Plachý), Judit Bárdos (Kristýna Cáslavová), Václav Kopta (mjr. Alois Spalek), Jan Budař (npor. Klement Kratena), Tomáš Jeřábek (Slávek Brousek)
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 76 %
Vysielané na: Filmbox

Zoznam epizód

vysielané 3.12. (10) 1983 - sledovať
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina