ducktv
Stanica Duck TV vysiela také rozprávky, ktoré kladú dôraz na rozvíjanie mysli dieťaťa, relaxáciu pri sledovaní a pobavenie. Príbehy sú vyrobené pod dohľadom detských psychológov a spĺňajú všetky požiadavky dojčiat po veku 3 mesiacov. Veľké oči, pomalé alebo rýchle pohyby doplnené hudbou pomáhajú deťom rozvíjať ich kognitívne schopnosti. Vaše dieťa bude zábavným spôsobom spoznávať nových kamarátov, exotické zvieratá a navštívi tisíce magických miest na svete.

Naopak animácie, karikatúry a minisérie z produkcie Duck TV prinášajú zasa zábavu pre najmenších televíznych divákov.

S modernou televíziou Lepšia.TV môžete svojim deťom pustiť rozprávku, kedykoľvek a kdekoľvek. To sa vám bude hodiť najmä pri cestovaní. Vo videotéke nájdete nespočetné množstvo rozprávok, ktoré jednoducho pustíte online cez aplikáciu Lepšia.TV.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 140 televíznych staníc vrátane 116 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 086 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina