Stanica Duck TV vysiela také rozprávky, ktoré kladú dôraz na rozvíjanie mysli dieťaťa, relaxáciu pri sledovaní a pobavenie. Príbehy sú vyrobené pod dohľadom detských psychológov a spĺňajú všetky požiadavky dojčiat po veku 3 mesiacov. Veľké oči, pomalé alebo rýchle pohyby doplnené hudbou pomáhajú deťom rozvíjať ich kognitívne schopnosti. Vaše dieťa bude zábavným spôsobom spoznávať nových kamarátov, exotické zvieratá a navštívi tisíce magických miest na svete. Naopak animácie, karikatúry a minisérie z produkcie Duck TV prinášajú zasa zábavu pre najmenších televíznych divákov. S modernou televíziou Lepšia.TV môžete svojim deťom pustiť rozprávku, kedykoľvek a kdekoľvek. To sa vám bude hodiť najmä pri cestovaní. Vo videotéke nájdete nespočetné množstvo rozprávok, ktoré jednoducho pustíte online cez aplikáciu Lepšia.TV.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski