Stanica Duck TV vysiela také rozprávky, ktoré kladú dôraz na rozvíjanie mysli dieťaťa, relaxáciu pri sledovaní a pobavenie. Príbehy sú vyrobené pod dohľadom detských psychológov a spĺňajú všetky požiadavky dojčiat po veku 3 mesiacov. Veľké oči, pomalé alebo rýchle pohyby doplnené hudbou pomáhajú deťom rozvíjať ich kognitívne schopnosti. Vaše dieťa bude zábavným spôsobom spoznávať nových kamarátov, exotické zvieratá a navštívi tisíce magických miest na svete.

Naopak animácie, karikatúry a minisérie z produkcie Duck TV prinášajú zasa zábavu pre najmenších televíznych divákov.

S modernou televíziou Lepšia.TV môžete svojim deťom pustiť rozprávku, kedykoľvek a kdekoľvek. To sa vám bude hodiť najmä pri cestovaní. Vo videotéke nájdete nespočetné množstvo rozprávok, ktoré jednoducho pustíte online cez aplikáciu Lepšia.TV.
Sledujte ducktv a všetkých 120 staníc (85 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1178 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 120 televíznych staníc vrátane 85 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1178 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko