Mňau TV Mňau TV Mňau TV Mňau TV
Mňau TV je televízna stanica prinášajúci relácie o domácich miláčikoch, najmä mačkách a psoch. Tento tematický televízny kanál ponúka divácka videa domácich maznáčikov, prezentácie konkrétnych domácich maznáčikov (relácia Hľadáme MňauSTAR) aj útulkov pre zvieratá.

Sledujte s Lepšia.TV online stanicu Mňau TV a už vám neunikne nič z televízie. Svoje obľúbené relácie si môžete prehrať 7 dní spätne alebo si ich jednoducho nahrajte. Neobmedzujte sa len na svoju televíziu, pustite si vaše relácie cez počítač, mobil či tablet naživo online alebo spätne. Nová dimenzia sledovanie televízie, to je Lepšia.TV!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 140 televíznych staníc vrátane 116 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 093 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina