Lala TV Lala TV Lala TV Lala TV
Lokálna stanica, ktorá by v slovenčine vysielala pôvodné pesničkové programy pre deti v predškolskom veku, už na trhu nechýba. Je tu LALA TV. Ide o slovenský hudobný kanál pre deti zo škôlky a jaslí. LALA TV je svojím obsahom jedinečná. A to z dôvodu, že je úplne lokalizovaná, resp. účinkujúci vo videoklipoch sú slovenské deti, speváci, hudobníci, herci, a o to bližšie sú práve svojim divákom v SR.

Ak máte malé deti, ktoré chodia do jaslí alebo do škôlky, potom vás tento nový televízny kanál poteší. A nielen vás, ale aj vaše ratolesti. Ponúka pestrý program plný pesničiek. Prvá relácia začína už o 5 ráno a posledná končí o 22:00 večer. Keby sme mohli k niečomu online stanici Lala TV priradiť, tak to bude ku Spievankovo.

Deti sa môžu tešiť na tieto programy: Malí ranostaji, Ja som budík budíček, Sing a song, Ide pieseň dokola, Malí nezbedníci a iné.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 256 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina