OIK TV OIK TV OIK TV OIK TV
OIK TV je spravodajský portál regionálne televízie pre podhorí Orlických hôr. Vysiela spravodajstvo a publicistiku z daného regiónu, informuje o dianí, ktoré sa práve deje alebo sa bude diať.

Stanicu OIK TV môžete sledovať kedykoľvek naživo online alebo spätne. Navyše si môžete nahrávať všetko spravodajstvo bez časového obmedzenia. Lepšia.TV s 7denným spätným zhliadnutím Vám umožní sledovať už odvysielanej relácie stanice OIK TV odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia, cez ktoré sa dá pripojiť na internet. Sledovanie cez internet (IPTV) nikdy nebolo zábavnejšie!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 268 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina