OIK TV je spravodajský portál regionálne televízie pre podhorí Orlických hôr. Vysiela spravodajstvo a publicistiku z daného regiónu, informuje o dianí, ktoré sa práve deje alebo sa bude diať.

Stanicu OIK TV môžete sledovať kedykoľvek naživo online alebo spätne. Navyše si môžete nahrávať všetko spravodajstvo bez časového obmedzenia. Lepšia.TV s 3denným spätným zhliadnutím Vám umožní sledovať už odvysielanej relácie stanice OIK TV odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia, cez ktoré sa dá pripojiť na internet. Sledovanie cez internet (IPTV) nikdy nebolo zábavnejšie!
Sledujte OIK TV a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1323 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1323 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko