PRAHA TV PRAHA TV PRAHA TV PRAHA TV
Regionálna televízia PRAHA TV prináša nepretržitý prúd informácií, správ a zábavných programov z Prahy a jej okolia. Mapuje udalosti v Prahe, politiku a kultúru hlavného mesta.

S Lepšia.TV sa už nemusíte obávať, že čokoľvek zo stanice PRAHA TV zmeškáte. Ponúka totiž 7dňovej spätné prezretí a k tomu neobmedzené nahrávanie akýkoľvek relácií. Sledujte stanicu PRAHA TV naživo online na televízi, počítači, mobile či tablete alebo si prehrajte relácie spätne. Ovládnite všetky televízne funkcie, ktoré Lepšia.TV ponúka. Sledovanie TV cez internet Vás bude baviť!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 140 televíznych staníc vrátane 116 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 084 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina