Regionální televize PRAHA TV přináší nepřetržitý proud informací, zpráv a zábavných pořadů z Prahy a jejího okolí. Mapuje události v Praze, politiku a kulturu hlavního města. S Lepšia.TV už se nemusíte obávat, že cokoliv ze stanice PRAHA TV zmeškáte. Nabízí totiž až 7 denní zpětné zhlédnutí a k tomu neomezené nahrávání jakýkoliv pořadů. Sledujte stanici PRAHA TV živě online na televizi, počítači, mobilu či tabletu nebo si přehrajte pořady zpětně. Ovládněte všechny televizní funkce, které Lepšia.TV nabízí. Sledování TV přes internet Vás bude bavit!
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski