Regionálna televízia PRAHA TV prináša nepretržitý prúd informácií, správ a zábavných programov z Prahy a jej okolia. Mapuje udalosti v Prahe, politiku a kultúru hlavného mesta.

S Lepšia.TV sa už nemusíte obávať, že čokoľvek zo stanice PRAHA TV zmeškáte. Ponúka totiž až 7dňovej spätné prezretí a k tomu neobmedzené nahrávanie akýkoľvek relácií. Sledujte stanicu PRAHA TV naživo online na televízi, počítači, mobile či tablete alebo si prehrajte relácie spätne. Ovládnite všetky televízne funkcie, ktoré Lepšia.TV ponúka. Sledovanie TV cez internet Vás bude baviť!
Sledujte PRAHA TV a všetkých 119 staníc (84 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1226 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 119 televíznych staníc vrátane 84 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1226 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko