Sledovať film
Bojisko Zem
online

Film Bojisko Zem
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 118 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

V roku 3000 ľudstvo takmer vyhubila nadradená rasa mimozemšťanov, ktorí ovládli Zem. Ľudia, ktorí prežili, sa skrývajú v divokej prírode. Jedného z nich - Jonnieho Tylera - mimozemšťania chytia a donútia pracovať v baniach. Keďže sa neustále búri, všimne si ho náčelník bezpečnosti Terl, ktorý sa cíti ukrivdený, pretože ho Centrála nechce preložiť zo Zeme na lepšie miesto. Keď zistí, že kdesi v horách objavili ložisko zlata, rozhodne sa, že ho ukradne. Riaditeľovi Zeme navrhne, aby ľudia, hoci aj podradní, dolovali zlato a Jonnie obsluhoval stroje. Jonnie začne študovať reč votrelcov, ich dejiny, technické vedy a s ostatnými sprisahancami v najväčšej tajnosti pripravuje vzburu proti mimozemským dobyvateľom.

Žáner: Akční, Science Fiction
Réžia: Roger Christian
Hrajú: John Travolta (Terl), Barry Pepper (Jonnie Goodboy Tyler), Forest Whitaker (Ker), Kim Coates (Carlo), Sabine Karsentiová (Chrissy), Michael Byrne
Krajina: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocenie: 26 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko