Sledovať film Kauza CIA online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Kauza CIA
  Trailer k filmu Kauza CIA   Sledovať 1358 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Robert De Niro
Hrajú:
Matt Damon (Edward Bell Wilson), Angelina Jolieová (Clover/Margaret Ann Russellová), Alec Baldwin (Sam Murach), Tammy Blanchardová (Laura), Billy Crudup (Arch Cummings), Robert De Niro (generál Bill Sullivan)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Skutočný príbeh o zrode CIA očami nikdy neexistujúceho muža.

Edward Wilson, jediný svedok samovraždy svojho otca, počas svojich štúdií na Yale člen tajnej organizácie Skull and Bones, je mladý a odhodlaný, rozvážny a veľmi čestný, hrdý na to, že je Američan. Tieto vlastnosti, mu pomôžu odštartovať skvelú kariéru v novozaloženej spoločnosti CIA /Central Inteligence Agency/. Počas práce pre CIA sa jeho ideály menia. Vďaka studenej vojne, ktorá prebieha okolo, vzrastá nedôvera ku všetkému a ku všetkým v jeho okolí, a tá neberie konca...
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski