Film Kiss Kiss Bang Bang

Sledovať film
Kiss Kiss Bang Bang
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Michael Corleone, ktorý už pomaly starne, s pomocou synovca Vincenta Manciniho úspešne legalizuje svoj mafiánsky rodinný podnik a snaží sa vymaniť z područia krutých pravidiel zločinného života. Žiaľ, napriek snahám stať sa bezúhonným občanom a podnikateľom, nepodarí sa mu vykročiť zo začarovaného kruhu zločinu. Je to dôsledok nielen vlastného chatrného zdravia, ale predovšetkým nedôverou k zradným mafiánskym partnerom, akými sú Joey Zasa a Don Altobello.

Žáner: Akčný, Komédia, Mysteriózny, Thriller
Réžia: Shane Black
Hrajú: Robert Downey Jr. (Harry Lockhart), Val Kilmer (Gay Perry), Michelle Monaghanová (Harmony Faith Laneová), Corbin Bernsen (Harlan Dexter), Dash Mihok (Pan Frying), Larry Miller (Dabney Shaw)
Scénár: Brett Halliday, Shane Black
Krajina: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 75 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko