Sledovať film Tajemný muž online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Tajemný muž
  Trailer k filmu Tajemný muž   Sledovať 1385 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Dráma, Horor, Krimi, Mysteriózny, Thriller
Réžia:
Pascal Laugier
Hrajú:
Jessica Bielová (Julia Denningová), Jodelle Ferlandová (Jenny), Stephen McHattie (nadporučík Dodd), William B. Davis (šerif Chestnut), Samantha Ferrisová (Tracy), Colleen Wheelerová (paní Johnson)
Scénár:
Pascal Laugier
Krajina:
USA, Kanada, Francúzsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Hrôza a strach dostali nový rozmer. Matka sa pokúša zachrániť svojho uneseného syna v mestečku, kde už roky miznú malé deti. V hrôzostrašnom príbehu sa zhmotňuje nočná mora každého rodiča a šokujúce prekvapenia čakajú za každým rohom.
Hodnocenie:
60 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko