Sledovať film Východní přísliby online

Prehrajte si film Východní přísliby online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Východní přísliby
  Trailer k filmu Východní přísliby   Sledovať Východní přísliby online
Žáner:
Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
David Cronenberg
Hrajú:
Josef Altin (Ekrem), Mina E. Mina (Azim), Aleksander Mikic (Soyka), Sarah-Jeanne Labrosseová (Tatiana), Lalita Ahmedová (zákazník), Badi Uzzaman (chemik)
Krajina:
Velká Británie, Kanada, USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Každý hriech zanechá stopu...

Záhadný, charizmatický a nemilosrdný Nikolaj pochádza z Ruska a pracuje v Londýne ako šofér pre nechvalne známu zločineckú rodinu. Tá je súčasťou ruského kriminálneho bratstva, známeho ako Vory v zakone. Hlavou klanu je starý pán Semion, majiteľ luxusnej ruskej reštaurácie Trans-Siberian, ktorý svojím distingvovaným šarmom dokonale maskuje chladnú a brutálnu povahu. Pokoj a prosperitu rodiny ohrozuje svojím nevypočítateľným správaním Semionov výbušný syn a zabijak Kiril. Medzitým v severolondýnskej nemocnici sa pôrodná asistentka Anna Chytrova stáva svedkom tragickej udalosti, keď neznáma mladá dievčina zomiera pri pôrode. Ostáva po nej len denník písaný po rusky. Anna sa snaží vystopovať jej príbuzných, aby im odovzdala dieťa. Nechá preto denník preložiť svojmu strýkovi, ruskému emigrantovi. Po prečítaní prvých stránok strýko Annu dôrazne odrádza od ďalšieho pátrania. Už zo starej vlasti vie, ako brutálni vedia byť Vory v zakone. Zdesený strýko však netuší, že bezradná Anna pri pátraní už zaklopala na dvere reštaurácie Trans-Siberian a o existencii denníka povedala vľúdnemu starému pánovi Semionovi...
Hodnocenie:
76 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski