Sledovať film Harry Potter a Ohnivá čaša online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Harry Potter a Ohnivá čaša
  Trailer k filmu Harry Potter a Ohnivá čaša   Sledovať 1386 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózny, Rodinný
Réžia:
Mike Newell
Hrajú:
Eric Sykes (Frank Bryce), Timothy Spall (Wormtail), David Tennant (Bartemius 'Barty' Crouch Junior), Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watsonová (Hermione Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley)
Scénár:
Steve Kloves
Krajina:
Veľká Británia, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Harryho Pottera čakajú ťažké časy...

Harry Potter je prenasledovaný nočnými morami a vďaka nim ho jeho jazva bolí viac ako inokedy. Pred znepokojivými snami sa pokúša uniknúť tak, že so svojimi priateľmi Ronom a Hermionou navštívi majstrovstvá sveta vo
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko