Film
Harry Potter a Polovičný princ

Film Harry Potter a Polovičný princ
  Trailer  k filmu Harry Potter a Polovičný princ
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Harry Potter a Polovičný princ

Návrat Lorda Voldemorta zapríčiní vo svete kúzelníkov spúšť. Harry má podozrenie, že nebezpečenstvo číha priamo v Bradaviciach, ale Dumbledor sa sústredí na prípravu poslednej bitky, ktorá sa blíži. Potrebuje, aby mu Harry pomohol rozlúsknuť dôležitý kľúč, ktorý vedie k rozuzleniu Voldemortovej obrany - rozhodujúcu informáciu však pozná iba bývalý profesor...

Originálny názov:

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Réžia: David Yates
Hrajú: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Michael Gambon (Albus Dumbledore), Dave Legeno (Fenrir Greyback), Elarica Gallagher (servírka), Jim Broadbent (Horace Slughorn), Geraldine Somervilleová (Lily Potterová)
Scénár: Steve Kloves
Kolekcia: Harry Potter
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 76 %
Vysielané na: Markíza

Recenzie filmu Harry Potter a Polovičný princ:

Toto je podla mojho skromneho nazoru a osobného (ne)vkusu jeden z najvydarenejsich dielov FILMOVEJ verzie. Mozno by som tu nadaval ako ostatni, ktori citali knihu, ale kedze ja nie som zatazeny kniznou predlohou a kazdy film som bral z cisteho stola, nemam dovod na sklamanie. Je to pekne temne (motivy s horcruxmi, myslomysou a spomienkami na mladého Toma Riddla), aj vtipne (elixir lasky a veci okolo), no a priznam sa rovno, ze do 16-rocnej Hermiony v plesových satach by som sa najradsej hned zahryzol, fakt je tu na zozratie. :-P Minus dve hviezdicky za mozno trosku prehnanu "teenager high-school bullshit" rovinu. Ale inak zasluzenych osem.
80% Airfish
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina