Film
King Kong

Film King Kong
  Trailer k filmu King Kong Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 133 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Najslávnejšie monštrum filmovej histórie opäť prežíva veľkolepý návrat, tento raz s pomocou Petra Jacksona, držiteľa Oskara za réžiu Pána prsteňov. Jackson je autor, ktorý dokáže skĺbiť najmodernejšie trikové efekty s veľkolepou výpravou, zaujímavými postavami a strhujúcim dejom. To všetko sa mu podarilo zrealizovať aj v príbehu King Konga, kráľa divočiny, ktorý sa ocitne v New Yorku a naplní svoj tragický osud.
Skupina filmárov sa vydáva do Tichomoria hľadať legendárny ostrov, na ktorom podľa povestí kedysi žilo gigantické monštrum menom King Kong. Výprava, v ktorej figuruje excentrický režisér Carl Denham (Jack Black), krásna herečka Ann Darrow (Naomi Wattsová) a scenárista Jack Driscoll (Adrien Brody), tajomný ostrov naozaj nájde. Monštrum, o ktorom chceli natočiť hraný dokument, stále žije, dokonca spoločne s radou ďalších prehistorických monštier. Výprava sa tak mení na zápas o holý život.

Réžia: Peter Jackson
Hrajú: Naomi Wattsová (Ann Darrowová), Jack Black (Carl Denham), Adrien Brody (Jack Driscoll), Thomas Kretschmann (kapitán Englehorn), Colin Hanks (Preston), Andy Serkis (Lumpy)
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 72 %
Vysielané na: JOJ Plus
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська