Film King Kong

Sledovať film
King Kong
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Najslávnejšie monštrum filmovej histórie opäť prežíva veľkolepý návrat, tento raz s pomocou Petra Jacksona, držiteľa Oskara za réžiu Pána prsteňov. Jackson je autor, ktorý dokáže skĺbiť najmodernejšie trikové efekty s veľkolepou výpravou, zaujímavými postavami a strhujúcim dejom. To všetko sa mu podarilo zrealizovať aj v príbehu King Konga, kráľa divočiny, ktorý sa ocitne v New Yorku a naplní svoj tragický osud.
Skupina filmárov sa vydáva do Tichomoria hľadať legendárny ostrov, na ktorom podľa povestí kedysi žilo gigantické monštrum menom King Kong. Výprava, v ktorej figuruje excentrický režisér Carl Denham (Jack Black), krásna herečka Ann Darrow (Naomi Wattsová) a scenárista Jack Driscoll (Adrien Brody), tajomný ostrov naozaj nájde. Monštrum, o ktorom chceli natočiť hraný dokument, stále žije, dokonca spoločne s radou ďalších prehistorických monštier. Výprava sa tak mení na zápas o holý život.

Žáner: Akčný, Dobrodružný, Dráma, Mysteriózny, Romantický, Science Fiction, Thriller
Réžia: Peter Jackson
Hrajú: Naomi Wattsová (Ann Darrowová), Jack Black (Carl Denham), Adrien Brody (Jack Driscoll), Thomas Kretschmann (kapitán Englehorn), Colin Hanks (Preston), Andy Serkis (Lumpy)
Scénár: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson, Merian C. Cooper, Edgar Wallace
Krajina: Nový Zéland, USA, Nemecko
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 71 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko