Film Zastav a nepřežiješ

Sledovať film
Zastav a nepřežiješ
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Jed v žilách, pomsta v srdci...
Existuje tisíc spôsobov, ako si zvýšiť adrenalín v krvi. Chev Chelios bude potrebovať veľa. Chev Chelios začína svoje ráno neobvyklým prebudením. Celý svet sa s ním točí, prakticky sa nemôže hýbať a srdce mu ťažko bije. Včerajšia akcia sa príliš nepodarila. Tento nájomný vrah nechal svoju obeť uniknúť, aby mohol začať nový život... Teraz mu však v krvi koluje jed a nažive zostane iba vtedy, keď bude v neustálom pohybe, napätí a udrží si tak v tele dostatočnú hladinu adrenalínu. Pomsta je perfektným riešením. Chev prechádza ulicami Los Angeles a zanecháva za sebou spúšť. Musí zachrániť Eve a nájsť protilátku... Autor a režisér tohto filmu, Mark Neveldine a Brian Taylor, už dlhší čas uvažovali nad nakrúcaním dobrého akčného filmu.

Žáner: Akčný, Dráma, Krimi, Thriller
Réžia: Brian Taylor, Mark Neveldine
Hrajú: Jason Statham (Chev Chelios), Amy Smartová (Eve), Jose Pablo Cantillo (Verona), Efren Ramirez (Kaylo), Dwight Yoakam (doktor Miles), Carlos Sanz (Carlito)
Scénár: Brian Taylor, Mark Neveldine
Krajina: Veľká Británia, USA
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko