Sledovať film Zázraky se nedějí online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 105 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Zázraky se nedějí
  Trailer k filmu Zázraky se nedějí   Sledovať 1326 filmov a 105 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Mark Pellington
Hrajú:
Luke Wilson (Henry Poole), Radha Mitchellová (Dawn Stupeková), Adriana Barrazaová, George Lopez, Cheryl Hinesová, Richard Benjamin (doktor Fancher)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Henry Poole změnil celý svůj život a svou minulost nechal za sebou. Vrátil se do míst, kde vyrůstal, a jediné, po čem touží, je klid. Ten mu však nedopřejí jeho zvědaví sousedé, kteří nedokážou tak radikální změnu pochopit. Navíc je brzy celá čtvrť přesvědčena, že právě na Henryho dvorku se dějí zázraky. S tím se však Henry smířit nehodlá, a proto vyráží do boje se slepou vírou!
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 105 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski