Film
Let's Dance 2 Street Dance

Film Let's Dance 2 Street Dance
  Trailer k filmu Let's Dance 2 Street Dance Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Nezáleží odkiaľ si, záleží čo chceš...
Osemnásťročný Chase študuje na Marylandskej škole umenia tanec. To, čo mu škola poskytuje, považuje však za príliš strnulé a staromódne. Keď sa dopočuje o legendárnej undergroundovej tanečnej súťaž, ktorá sa koná len raz za rok, chce sa na ňu dostať... V tom čase začína na Marylandskej škole umenia študovať talentovaná Andie, ktorá patrí do favorizovanej skupiny v tanečnej súťaži. Podarí sa Chasovi dostať na súťaž? Bude mu Andie ochotná pomôcť? A čo láska?

Originálny názov:

Step Up 2 the Streets

Réžia: Jon Chu
Hrajú: Briana Eviganová (Andie), Robert Hoffman (Chase Collinsová), Adam G. Sevani, Cassieová, Danielle Polancoová (Missy), Christopher Scott (Hair)
Krajina: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocenie: 61 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська