Časté otázky / Ako nahrávať relácie do počítača, mobilu, tabletu alebo televízie?

Ako nahrávať relácie do počítača, mobilu, tabletu alebo televízie?

Nahrajte si svoje obľúbené relácie a seriály z televízie! Spustite službu Lepšia.TV a jednoducho si uložte všetko, čo máte radi alebo to, čo by Vám inak uniklo. S Lepšia.TV nie ste obmedzení ani zariadením ani počtom nahratých hodín za mesiac!

Nahrávanie relácií na počítači

Pre nahranie Vami zvoleného programu do počítača sa prihláste na stránkach Lepšia.TV do svojho užívateľského účtu a prejdite do záložky Online TV v hornom paneli stránky, prípadne spustite Windows aplikáciu Lepšia.TV.

Nahrávanie relácií na mobile, tabletu, Smart TV a set-top boxoch

Pre nahrávanie relácií na chytrých televíziách, telefónoch a tabletoch s OS Android a iOS, spustite aplikáciu Lepšia.TV. Ak vlastníte set-top box Lepšia.TV, potom spustite z úvodného Menu aplikáciu Lepšia.TV.

Nahrávanie relácií z živého vysielania TV aj z videotéky Lepšia.TV

Pokiaľ chcete nahrávať reláciu z živého vysielania 106 TV staníc, potom vyberte v Menu záložku Televízia, vyberte si konkrétny TV stanicu a program, ktorý chcete nahrať. Pre nahranie relácii zvoľte možnosť NAHRAŤ, ktorú nájdete v detaile relácii v spodnej časti obrazovky. Vami zvolený program bude následne uložený v službe a prístupný po dobu 30 dní. Zoznam všetkých nahraných relácií nájdete v Menu Lepšia.TV pod záložkou Nahrávky a zhlédnuté, tu je uvedené aj konkrétny dátum, do ktorého bude relácia prístupný v aplikácii Lepšia.TV.

Okrem relácií z živého vysielania si môžete nahrať aj relácie z videotéky Lepšia.TV. Pre nahrávanie zvoľte v Menu Lepšia.TV záložku Najlepší z TV, vyberte si reláciu a v detaile relácii zvoľte NAHRAŤ.

Všetky nahrané programy Vám budú dostupné po 30 dní od dátumu nahrania. Svoje nahrávky si navyše môžete prehrať na ľubovoľnom zariadení, na ktorom sa prihlásite k službe Lepšia.TV.

Nahrajte si svoje obľúbené relácie a seriály s Lepšia.TV a staňte sa skutočnými pánmi svojej televízie!

   Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko