Často kladené otázky

Prečo by som si mal/a kúpiť balíček HBO?

Čo obsahuje balíček HBO?

Súčasťou balíčka sú prémiové televízne kanály HBO, HBO2, HBO3, Cinemax a Cinemax 2. Rovnako získate prístup do videotéky HBO GO a tiež do videotéky HBO OD, ktorá je súčasťou aplikácie Lepšia.TV. Videotéky obsahujú viac ako 6 500 hodín filmov, seriálov a relácií z produkcie HBO. Viac o balíčku HBO a HBO MAX.


Aké sú výhody balíčka?

TV kanály obsiahnuté v balíčku si pustíte kdekoľvek v rámci EÚ po dobu 24 hodín a 7 dní v týždni. Hlavnou výhodou je sledovanie bez reklám. Na kanáloch HBO sú vysielané najnovšie filmy z kín, hollywoodske trháky, animované filmy a seriály pre deti, vybrané seriálové maratóny alebo rodinné filmy. Kanály Cinemax Vás potešia ponukou amerických a medzinárodných filmov rôznorodých žánrov, tituly nezávislých štúdií alebo oceňovanými festivalovými snímkami. Sú k dispozícii filmy a seriály ako: Harry Potter celá sága, Hra o tróny, Sedmilhářky, Služobnice, filmy zo Marvel štúdia a iné. Viac o balíčku HBO a HBO MAX.


Čo je to videotéka HBO GO a HBO OD?

HBO GO a HBO OD sú videotéky s obrovskou ponukou filmov, seriálov a relácií z kanála HBO. Programy môžete sledovať kedykoľvek máte práve čas v češtine/slovenčine alebo v originálnom znení. Videotéku HBO OD si pohodlne pustíte v aplikácii Lepšia.TV v jednej zo záložiek. Nemusíte teda riešiť prechod na inú aplikáciu a zvykať si na iné užívateľské prostredie, ako je to pri videotéke HBO GO. Nemusíte mať strach, ponuka relácií je totožná v oboch videotékach. Viac o HBO MAX.

Pomohla Vám táto informácia?

Ďalej by Vás mohlo zaujímať

  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina