Často kladené otázky

Ako sledovať TV po prechode na štandard DVB-T2 s Lepšia.TV?

Ak Vaša televízia neumožňuje sledovať programy z DVB-T2, tak nemusíte zúfať a hneď kupovať DVB-T2 set top box. Zvážte aj možnosti s Lepšia.TV a zažite výhody sledovania televízie cez internet. Tá je nezávislá na pozemnom digitálnom vysielaní v štandarde DVB-T a DVB-T2.

S Lepšia.TV si konečne budete môcť užívať televíznu zábavu podľa chuti, a práve vtedy, keď máte práve čas. Výhody sledovanie televízie cez internet sú možnosť sledovať 121 staníc nezávisle od pozemnom digitálnom vysielaní, všetky relácie sa Vám automaticky nahrávajú a máte až 30 dní na to, aby ste sa na ktorýkoľvek z nich pozreli. Nudné pasáže si môžete pretočiť, a keď dostanete chuť na drink, tak si dáte jedným tlačidlom pauzu.

Navyše od teraz budete môcť sledovať televíziu aj na dovolenke na počítači, tablete alebo mobile. Pokiaľ máte Smart televíziu, tak Vám stačí si do nej nainštalovať aplikáciu Lepšia.TV. Ak máte staršiu televíziu, tak je treba si zaobstarať Lepšia.TV box, ktorý urobí z Vašej televízie multimediálne centrum.

 

Chcete sledovať televíziu moderne?

Skúste Lepšia.TV!

Pomohla Vám táto informácia?
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko