Časté otázky / Čo potrebujem k tomu, aby som sa mohol pozerať na Lepšia.TV aj na počítači v mobile alebo tablete?

Čo potrebujem k tomu, aby som sa mohol pozerať na Lepšia.TV aj na počítači v mobile alebo tablete?

Jak sledovat televizi v počítači, na mobilu nebo tabletu?

Služba Lepšia.TV Vám umožňuje příjem televizního vysílání nejenom na klasickém televizoru a Smart TV, ale také na počítači, notebooku, tabletu nebo na chytrém telefonu. Můžete si vybrat hned z několika možností sledování televize online:

 

Sledování televize přes internetový prohlížeč

Pokud nechcete do svého počítače, notebooku nebo chytrého zařízení instalovat žádné tv aplikace, pak je pro vás sledování televize přes internetový prohlížeč (Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari…) ideální variantou. Zprovoznění je velice snadné – navštivte stránky Lepšia.TV a zde v pravém horním rohu naleznete tlačítko Přihlásit se. Přihlaste se pod svými přihlašovacími údaji ke službě Lepšia.TV a zvolte možnost Spustit TV z panelu v horní části stránky. Následně se dostanete do webového rozhraní služby Lepšia.TV, ve kterém můžete sledovat své oblíbené filmy a seriály, stejně jako 108 TV stanic.

Tato varianta je vhodná pro všechny typy zařízení včetně mobilních telefonů a tabletů s OS Android a iOS, ale také pro pc a notebooky různých operačních systémů. Webové rozhraní služby bohužel nepodporuje sledování televize v HD kvalitě.

 

Windows aplikace Lepšia.TV pro PC a notebooky

Pokud chcete využívat službu Lepšia.TV na svém počítači nebo notebooku s OS Windows v HD kvalitě, pak si jednoduše stáhněte Windows aplikaci Lepšia.TV do svého zařízení a naistalujte. Opět je nutné se do aplikace přihlásit pod uživatelským jménem a heslem. Následně si můžete užívat živé online vysílání televize i veškeré filmy a seriály z videotéky Lepšia.TV ve vysokém rozlišení a bez omezení.

Windows aplikace Lepšia.TV je vhodná pro počítače a notebooky s OS Win 7, Win 8, Win 10. Podrobnější informace k instalaci najdete zde.

 

Android aplikace Lepšia.TV pro mobil a tablet

Chcete sledovat Lepšia.TV v HD kvalitě na mobilním telefonu nebo tabletu s OS Android? Pak si stáhněte do svého zařízení Android aplikaci Lepšia.TV z internetového obchodu Google Play. Celý proces instalace je snadný a intuitivní. Vyhledejte v obchodě Google Play aplikaci Lepšia.TV, proveďte instalaci a spusťte ji. Poté se už jen přihlaste pod svým uživatelským jménem a heslem. Ihned se dostanete do hlavního menu, odkud si můžete vybrat z kompletní nabídky funkcí Lepšia.TV.

Aplikace Lepšia.TV umožňuje sledování televize na zařízeních s OS Android 5.0 a vyšší verzí. Kromě živého vysílání televizních stanic se všemi oblíbenými funkcemi jako nahrávání a zpětné zhlédnutí zde najdete také videotéku se stovkami filmů a seriálů v HD kvalitě.

 

iOS aplikace Lepšia.TV pro mobil a tablet

Služba Lepšia.TV nabízí řešení také pro mobilní telefony a tablety značky Apple. Pro sledování televize v iOS zařízeních si stáhněte aplikaci Lepšia.TV z App Store a nainstalujte. Následně se přihlaste pod svými přihlašovacími údaji a využívejte svou aplikaci Lepšia.TV naplno!

iOS aplikace, stejně jako sledování přes webové rozhraní, nepodporuje HD kvalitu vysílání televizních stanic.

 

Zajímají Vás další možnosti sledování televize online? Navštivte naši sekci Zařízení a zjistěte více!  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko