Prehrajte si Odpočívej v pokoji online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov vrátane videotéky HBO, filmových staníc HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 108 staníc až s 30 denným spätným prezretím. Bavte sa s Lepšia.TV už za 7.39 €!
Odpočívej v pokoji
  Trailer k filmu Odpočívej v pokoji   Sledovať Odpočívej v pokoji online
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Alan Ball
Hrajú:
Peter Krause (Nate Fisher), Michael C. Hall (David Fisher), Frances Conroyová (Ruth Fisher), Lauren Ambroseová (Claire Fisher), Freddy Rodríguez (Federico 'Rico' Diaz), Mathew St. Patrick (Keith Charles)
Scénár:
Alan Ball
Krajina:
USA
Rok výroby:
2001-2005
Popis:
V centru příběhu originálního "pohřebáckého seriálu" z produkce HBO je rodina Fisherových z Los Angeles, která provozuje nezávislý pohřební ústav. Tedy neustálými výčitkami stižená matka Ruth (Frances Conroyová), bodrý otec Nathaniel (Richard Jenkins), který sice v pilotním dílu zahyne pod koly autobusu, ale v dalších částech se vrací jako duch-komentátor. Starší syn Nate (Peter Krause), vracející se k rodině po letech bezstarostného flákání, mladší syn David (Michael C. Hall), typický pečlivý funebrák, který se stydí za svoji homosexualitu, a konečně nejmladší dcera Claire (Lauren Ambroseová), která si jediná uvědomuje, že něco s jejím životem není v pořádku. Do života rodiny ještě významně zasahují tři postavy - černý policista Keith (Mathew St. Patrick), který je Davidovým milencem, svobodomyslná Nateova přítelkyně Brenda (Rachel Griffithsová) a její nezdárný bratr Billy (Jeremy Sisto).
Hodnocenie:
88 %
Sletujte na:
HBO HBO Archív a všetky videá relácií televízie HBO online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko