Barrandov Krimi Barrandov Krimi online

Zoznam televíznych staníc
Barrandov Krimi Barrandov Krimi Barrandov Krimi Barrandov Krimi
Kanál počas dňa vysiela predovšetkým vlastnú tvorbu TV Barrandov ako relácie Sudkyňa Barbara, Sudca Alexander, Odvolací súd, 112 či Nehoda nie je náhoda alebo zahraničný krimi seriál Otec Braun.

Diváci Lepšia.TV môžu sledovať programy v HD, ktoré boli odvysielané pred 30 alebo 100 dňami, sledovať naživo online alebo využiť funkciu nahrávanie. Všetky svoje obľúbené programy teraz môžete nosiť so sebou vo vrecku! Sledujte spätné alebo živé vysielanie na vašom počítači, tablete alebo mobilnom telefóne.

Zvukové stopy: čeština, český zvukový popis
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 140 televíznych staníc vrátane 116 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 086 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina