Freedom Freedom Freedom Freedom
Ukrajinskí novinári v reakcii na početnú protiukrajinskú propagandu, v reakcii na rozsiahlu inváziu agresorskej krajiny na území Ukrajiny vo februári 2022, spojili svoje sily, aby vytvorili jedinečný a vysoko kvalitný obsah proti klamstvám a dezinformáciám, určený pre rusko-hovoriacim publikom po celom svete s cieľom šíriť objektívne vyvážené informácie o situácii ako na Ukrajine, tak v krajinách, kde sa hovorí po rusky.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 131 televíznych staníc vrátane 102 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 176 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська