Kvartal TV Kvartal TV Kvartal TV Kvartal TV
Přinášíme Vám nejlepší pořády produkce studia Kvartal 95. Vyvolají úsměv na tváři úplně kdekoli. Mezi blíbené pořady patří například "Roztáhnout křídla", "Večerní kvartál", "Ženský kvartál" a další. Užijte si sledování nejen na Smart TV, ale i na dalších zařízeních, jako jsou počítače, tablety nebo mobilní telefony. S LEPŠIA.TV můžete sledovat online veškerý obsah kanálu živě nebo až 7 dní zpětně. Sledování nabízí také unikátní a moderní funkce jako pozastavení, přetočení zpět, zpětné sledování a mnoho dalšího.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 139 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 145 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська