Výber tých najlepších relácií pre dospelých a najkrajších českých dievčat, vám ponúka stanica Leo TV Gold. Jedná sa o "best of kanál", teda výber toho najlepšieho z produkcie erotické stanice Leo TV. Lepšia.TV ponúka sledovanie live online prenos erotické stanice pohodlne cez mobil, tablet či počítač. Lepšia.TV vie prehrať stanicu Leo TV Gold spätne až 14 dní alebo ponúka možnosť si neobmedzene nahrať všetky pornografické videá s intimným obsahom, ktoré sa Vám páči. Stanica Leo TV Gold je dostupná vo vysokom rozlíšení obrazu (HDTV). Zapni TV a sleduj naživo online alebo spätne kdekoľvek. Ste pripravení na nezabudnuteľné vzrušenie?
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski