Pryamyy
Pryamyy je súkromný kanál z Ukrajiny, ktorý začal vysielať pod názvom Tonis v roku 1989. Vysiela aktuálne správy a informácie o dianí na Ukrajine aj v zahraničí. Programová schéma kanálu Pryamyy sa skladá predovšetkým zo spravodajstva - domáceho, zahraničného, ekonomického, športového a regionálneho, vysiela tiež priame prenosy politických udalostí a debat. Sledujte živo spravodajstvo nie len na Smart TV, ale aj na ďalších zariadeniach ako je počítač, tablet alebo mobilný telefón. S LEPŠIA.TV môžete prehrávať online celý obsah na programe Pryamyy živo alebo 7 dní späť. Sledovanie televízie online ponúka jedinečné a moderné funkcie, ako je pozastavenie, pretáčanie, nahrávanie, pretáčanie a mnoho ďalšieho.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 131 televíznych staníc vrátane 102 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 170 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська