Top Kids je určena nejen dětem, ale i jejich rodičům. Dětský kanál je věnován rodičům, kteří vyrůstali v 80. a 90. letech a jejich dětem, pro které je tvorba z toho období zcela nová. Stanice tak chce vytvořit pouto mezi oběma generacemi. Kromě klasických animovaných seriálů vysílá také pohádky nebo hudební klipy. Sledujte online živé vysílání stanice Top Kids. Objevte výhody Lepšia.TV a nahrávejte si své oblíbené pořady a pusťte si je, až budete mít čas. Lepšia.TV vám také nabízí archiv se zpětným zhlédnutím až 30 dní v HD rozlišení. Stanici Top Kids si můžete spustit na své televizi nebo na jakémkoliv Android zařízení live nebo zpětně. Zažeňte nudu s Lepšia.TV.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski