Top Kids
Top Kids je určená nielen deťom, ale aj ich rodičom. Detský kanál je venovaný rodičom, ktorí vyrastali v 80. a 90. rokoch a ich deťom, pre ktoré je tvorba z toho obdobia úplne nová. Stanica tak chce vytvoriť puto medzi oboma generáciami. Okrem klasických animovaných seriálov vysiela tiež rozprávky alebo hudobné klipy.

Sledujte online živé vysielanie stanice Top Kids. Objavte výhody Lepšia.TV a nahrávajte si svoje obľúbené relácie a pustite si ich, až budete mať čas. Lepšia.TV vám tiež ponúka archív so spätným prezretím 30 dní v HD rozlíšení. Stanicu Top Kids si môžete spustiť na svoje televízii alebo na akomkoľvek Android zariadeniu live alebo spätne. Zažeňte nudu s Lepšia.TV.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 139 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 150 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська