Stanica TVP1 je prevádzkovaná poľským verejnoprávnym vysielateľom zvaným TVP. Patrí medzi prvé televízne kanály, ktoré boli vysielané v Poľsku, a aj dnes je stále jedným z najpopulárnejších. Vysiela prevažne filmy, správy, dokumenty a domáce i zahraničné seriály.

Sledujte TV relácie TVP1 online. Lepšia.TV Vám prináša online televíziu, živé vysielanie v HD kvalite a iné výhody. Sledovať TVP1 môžete naživo alebo si svoje obľúbené relácie prehrávať spätne. Lepšia.TV ponúka kompletný archív so 30 denným spätným pozretím. K svojmu sledovaniu TV môžete tiež využiť akékoľvek Android zariadenia s pripojením na internet alebo klasickú televíziu, výber je len na Vás. Majte TV vysielanie vždy pri sebe a už Vám nič neunikne!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 138 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 115 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська