Televízna stanica TVP2 je poľský verejný mainstreamový kanál prevádzkovaný TVP. Je zameraný na rôznorodé relácie, predovšetkým na zábavu, ako je stand-up comedy, kabarety, komediálne show a iné tematické talk-show.

Vládnite všetkým programom! Lepšia.TV ponúka sledovanie TV relácií stanice TVP2 naživo online alebo 30 dní spätne v tej najvyššej HD kvalite. Ak nestihnete živý prenos TVP2, nevadí. Nájdete ho v Lepšia.TV archíve, ktorý máte v rámci služby volne dostupný. Pozerajte sa na akýkoľvek obsah stanice TVP2 cez akékoľvek zariadenie, napríklad na mobile či tablete. Len s Lepšia.TV ovládnete svoju online televíziu na maximum.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 133 televíznych staníc vrátane 105 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 074 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська