Zoznam televíznych staníc | Adventure TV

Adventure TV online

Dokumentárny kanál Adventure TV je po hudobnej televízii Power TV druhú stanicou poľskej spoločnosti Michał Winnicki Entertainment, ktorá je dostupná na slovenskom trhu. Orientuje sa najmä na dobrodružné formáty a je venovaná primárne mužskému publiku. Okrem cestopisných a prírodopisných dokumentov ponúka relácie venované rybárčenie a lovu, ale aj divokej prírode.

Lepšia.TV umožňuje sledovať programy stanice Adventure TV v HD kvalite, ktoré boli odvysielané pred 30 dňami. Pustite si práve naživo vysielaný program od začiatku alebo si ho nahrajte. Sledujte divokú zver alebo podvodný svet na televízii, tabletu či mobilu naživo online alebo spätne. Užívajte si svoje obľúbené relácie s modernou televíziou Lepšia.TV. Sledovanie TV nikdy nebolo jednoduchšie.
Sledujte Adventure TV a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1316 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1316 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko