Power TV je česká televízna stanica vysielajúca hudobné klipy. Power TV predstavuje novú tvár hudby, ktorá vám pozitívne naladí. Celú dobu hrá len najväčšie hity pop a dance a najhorúcejšie novinky z domova i zo sveta.

Nechajte sa ovládnuť rytmom hudby a sledujte stanici Power TV live cez internet. Lepšia.TV Vám ponúka sledovanie a počúvanie TV cez internet na televízii, počítači, mobile či tablete v HD kvalite. Sledujte živý prenos moderných hudobných klipov alebo 7 dní spätne po odvysielaní. S Lepšia.TV sa kedykoľvek môžete pozrieť na najnovšie klipy, ktoré boly vysielané včera. Na sledovanie Vám stačí len internet a Lepšia.TV aplikácia. Zapnite si TV a uvoľnite sa!
Sledujte Power TV a všetkých 118 staníc (88 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1323 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 88 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1323 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko