Power TV Power TV Power TV Power TV
Power TV je česká televízna stanica vysielajúca hudobné klipy. Power TV predstavuje novú tvár hudby, ktorá vám pozitívne naladí. Celú dobu hrá len najväčšie hity pop a dance a najhorúcejšie novinky z domova i zo sveta.

Nechajte sa ovládnuť rytmom hudby a sledujte stanici Power TV live cez internet. Lepšia.TV Vám ponúka sledovanie a počúvanie TV cez internet na televízii, počítači, mobile či tablete v HD kvalite. Sledujte živý prenos moderných hudobných klipov alebo 7 dní spätne po odvysielaní. S Lepšia.TV sa kedykoľvek môžete pozrieť na najnovšie klipy, ktoré boly vysielané včera. Na sledovanie Vám stačí len internet a Lepšia.TV aplikácia. Zapnite si TV a uvoľnite sa!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 138 televíznych staníc vrátane 114 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 154 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська