Stanica Relax je česká televízna stanica plná dojemných príbehov, relácií o životnom štýle a zábavy. Program sa skladá hlavne z telenoviel a niekoľkých relácií vlastnej výroby, ďalej vysiela krátke správy nazvanej Pohodové správy alebo Telenákupné spoty Luxusstore.

Lepšia.TV vám umožní sledovať už odvysielanej TV relácie sa 7-dňovým spätným prezretím. Sledujte stanicu Relax live alebo si pustite práve vysielaný program od začiatku. Vaša obľúbená telenovela na vás už čaká. Užívajte si sledovanie obľúbených programov s modernou televíziou Lepšia.TV.
Sledujte RELAX a všetkých 119 staníc (84 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1226 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 119 televíznych staníc vrátane 84 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1226 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko