Stanice Relax je česká televizní stanice plná dojemných příběhů, pořadů o životním stylu a zábavy. Program se skládá hlavně z telenovel a několika pořadů vlastní výroby, dále vysílá krátké zprávy nazvané Pohodové zprávy nebo teleshoppingový pořad Luxusstore. Lepšia.TV vám umožní sledovat již odvysílané TV pořady se 7denním zpětným zhlédnutím. Sledujte stanici Relax live nebo si pusťte právě vysílaný pořad od začátku. Vaše oblíbená telenovela na vás už čeká. Užívejte si sledování oblíbených pořadů s moderní televizí Lepšia.TV.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski