RTL Television, často skrátene len RTL, je nemecká súkromná televízna stanica. Vlastníkom je mediálna skupina RTL Group. Patrí medzi najsledovanejšie nemecké televízne stanice. Vysiela rôzne zábavné programy, talkshow, súťaže, seriály či mydlové opery alebo športové prenosy.

Prehrávajte si RTL online naživo na všetkých obrazovkách kedykoľvek a kdekoľvek. Služba Lepšia.TV (IPTV) je k dispozícii nielen pre Vašu televízii, ale aj pre Váš počítač, tablet aj mobil. Stanicu RTL môžete tiež sledovať 3 dni spätne od pôvodného vysielania. Lepšia.TV prináša novú éru domácej zábavy!
Sledujte RTL a všetkých 108 staníc (68 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1353 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 108 televíznych staníc vrátane 68 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1353 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko