Óčko je první česká hudební televizní stanice, která vysílá hudební videoklipy. Přes den se zaměřuje na aktuální domácí i zahraniční populární hudbu a večer na starší písně a hity. Součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Především Óčko Chart patří mezi nejoblíbenější hitparádu. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka.

Lepšia.TV nabízí stanici Óčko online živě nebo až 7 dní zpětně po odvysílání. Sledujte nejnovější hudební klipy live nebo zhlédněte kompletní archiv Lepšia.TV. Využijte k poslechu hudby mobilní telefon, počítač, tablet či televizi. Ke sledování videoklipů a poslouchání stylové hudby Vám stačí pouze internetové připojení a aplikace Lepšia.TV. Nalaďte se na tu správnou taneční vlnu.
Sledujte Óčko a všetkých 105 staníc (59 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1342 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 105 televíznych staníc vrátane 59 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1342 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski