Televízna stanica Arte je známa predovšetkým v Nemecku a Francúzsku, u nás vysiela paralelne francúzsky a nemecky. Populárna na stanici Arte sú tematické večery (približne päť dní v týždni), ktoré sú zamerané na rôznorodú problematiku, kde sú vysielané reportáže, komentáre, rozhovory a podobné relácie k danej téme. Stanica Arte je tiež zameraná na kultúru v širšom slova zmysle.

Lepšia.TV ponúka relácie stanice ARTE, ktoré boli odvysielané 7 dní spätne. Okrem spätného prehrávania môžete tiež sledovať živé prenosy ARTE alebo si neobmedzene nahrať ktorúkoľvek tematickú reportáž. Lepšia.TV (IPTV) umožňuje vysielanie Arte online cez internet, takže môžete k svojmu sledovanie TV využiť akékoľvek Android zariadenia alebo klasickú TV.
Sledujte ARTE a všetkých 105 staníc (59 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1342 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 105 televíznych staníc vrátane 59 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1342 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski