Televízna stanica Arte je známa predovšetkým v Nemecku a Francúzsku, u nás vysiela paralelne francúzsky a nemecky. Populárna na stanici Arte sú tematické večery (približne päť dní v týždni), ktoré sú zamerané na rôznorodú problematiku, kde sú vysielané reportáže, komentáre, rozhovory a podobné relácie k danej téme. Stanica Arte je tiež zameraná na kultúru v širšom slova zmysle. Lepšia.TV ponúka relácie stanice ARTE, ktoré boli odvysielané 7dní spätne. Okrem spätného prehrávania môžete tiež sledovať živé prenosy ARTE alebo si neobmedzene nahrať ktorúkoľvek tematickú reportáž. Lepšia.TV (IPTV) umožňuje vysielanie Arte online cez internet, takže môžete k svojmu sledovanie TV využiť akékoľvek Android zariadenia alebo klasickú TV.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1232 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1232 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski