ATV ATV ATV ATV
V prvej línii sú na maďarskej stanici ATV vysielané správy. Hlavnú skladbu programov predstavujú spravodajské programy, programy politické a intelektuálne diskusie. Zahŕňa tiež ľahší kultúru a relácie o cestovaní po Maďarsku.Zo spravodajských programov je najsledovanejším programom Híradó, ktorý sa objavuje 10x týždenne, alebo Newsletter o zahraničnej politike. Po večeroch sa môžete tešiť na všelijaké obľúbené relácie.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 138 televíznych staníc vrátane 114 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 154 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська