Barrandov News je štvrtým televíznym kanálom skupiny TV Barrandov. V programe sú zábavné relácie (Nikdo není perfektní, Vtip za stovku!), scripted reality šou (Sudkyňa Barbara, Sudca Alexander, Nebezpečné vzťahy) a hudobné relácie (Hudobné klipy), ale aj publicistické a spravodajské relácie. Lepšia.TV zaisťuje lepší užívateľský komfort a prispôsobuje sa vašim požiadavkám, ponúka spätné prehrávanie až 30 dní a tiež neobmedzené nahrávanie programov. Sledujte nielen na TV, ale aj na ďalších Android zariadeniach naživo online alebo až 30 dní späť. Sledovanie cez internet (IPTV) Vás bude rozhodne baviť!
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski