Zoznam televíznych staníc | Barrandov News

Barrandov News online

Barrandov News je štvrtým televíznym kanálom skupiny TV Barrandov. V programe sú zábavné relácie (Nikdo není perfektní, Vtip za stovku!), scripted reality šou (Sudkyňa Barbara, Sudca Alexander, Nebezpečné vzťahy) a hudobné relácie (Hudobné klipy), ale aj publicistické a spravodajské relácie.

Lepšia.TV zaisťuje lepší užívateľský komfort a prispôsobuje sa vašim požiadavkám, ponúka spätné prehrávanie až 30 dní a tiež neobmedzené nahrávanie programov. Sledujte nielen na TV, ale aj na ďalších Android zariadeniach naživo online alebo až 30 dní späť. Sledovanie cez internet (IPTV) Vás bude rozhodne baviť!
Sledujte Barrandov News a všetkých 107 staníc (67 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1308 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 107 televíznych staníc vrátane 67 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1308 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko