Stanice BBC World News je britský zpravodajský kanál veřejné služby s celosvětovou působností. Tento mezinárodní a publicistický kanál vysílá 24 hodin denně zpravodajství, dokumenty, lifestylové pořady a interview. BBC dává možnost nahlédnout na události z mezinárodní perspektivy a přináší také jejich analýzy. Lepšia.TV nabízí BBC World News v HD kvalitě a k tomu TV archiv až 3 dny zpětně. Sledujte stanici BBC World News živě online nebo zpětně po odvysílání. Lepšia.TV nabízí k přehrání nejaktuálnější novinky z BBC World News ve vysokém rozlišení na jakémkoliv zařízení přes internet. TV vysílání BBC World News si můžete tak pustit na mobilu, klasické TV, počítači či tabletu.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1218 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1218 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski