Zoznam televíznych staníc | BBC World News

BBC World News online

Stanica BBC World News je britský spravodajský kanál verejnej služby s celosvetovou pôsobnosťou. Tento medzinárodný a publicistický kanál vysiela 24 hodín denne spravodajstvo, dokumenty, lifestylové programy a interview. BBC dáva možnosť nahliadnuť na udalosti z medzinárodnej perspektívy a prináša aj ich analýzy.

Lepšia.TV ponúka BBC World News v HD kvalite a k tomu TV archív až 3 dni spätne. Sledujte stanicu BBC World News naživo online alebo spätne po odvysielaní. Lepšia.TV ponúka na prehranie najaktuálnejšie novinky z BBC World News vo vysokom rozlíšení na akomkoľvek zariadení cez internet. TV vysielanie BBC World News si môžete tak pustiť na mobile, klasické TV, počítaču či tabletu.
Sledujte BBC World News a všetkých 107 staníc (67 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1307 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 107 televíznych staníc vrátane 67 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1307 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko