Zoznam televíznych staníc | BBC World News

BBC World News online

Stanica BBC World News je britský spravodajský kanál verejnej služby s celosvetovou pôsobnosťou. Tento medzinárodný a publicistický kanál vysiela 24 hodín denne spravodajstvo, dokumenty, lifestylové programy a interview. BBC dáva možnosť nahliadnuť na udalosti z medzinárodnej perspektívy a prináša aj ich analýzy.

Lepšia.TV ponúka BBC World News v HD kvalite a k tomu TV archív až 7 dni spätne. Sledujte stanicu BBC World News naživo online alebo spätne po odvysielaní. Lepšia.TV ponúka na prehranie najaktuálnejšie novinky z BBC World News vo vysokom rozlíšení na akomkoľvek zariadení cez internet. TV vysielanie BBC World News si môžete tak pustiť na mobile, klasické TV, počítaču či tabletu.
Sledujte BBC World News a všetkých 119 staníc (83 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1259 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 119 televíznych staníc vrátane 83 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1259 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko