Na prehliadku najlepších festivalových snímok nemusíte chodiť do kín, stačí, keď si pustíte stanicu Be2Can HD na Lepšia.TV. Filmové zábery vychádzajú z festivalu Be2Can, ktorý združuje ocenené najprestížnejšie filmové festivaly sveta. Napr. z Benátok, Berlína, Cannes, Toronta a ďalších. Cez televíziu cez internet Lepšia.TV môžete sledovať nielen stanicu Be2Can v HD, ale aj ďalšie jej príbuzné prémiové stanice, ako je Film Europe alebo Československo HD. Programy týchto a aj ďalších staníc si môžete púšťať až 7 dní spätne, neobmedzene nahrávať v HD kvalite a hlavne nosiť všade so sebou!
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski