CNBC Europe (Consumer News and Business Channel) je americká spravodajská stanica venujúca sa obchodu a business aktivitám. Vysiela v anglickom jazyku 24 hodín denne. Online TV archív stanica CNBC Europe je nabitý exkluzívnymi programami. Už sa nemusíte obmedzovať televíznym programom, s Lepšia.TV si sami vyberte na čo sa budete pozerať. Lepšia.TV ponúka CNBC Europe online živé vysielanie alebo online knižnicu až 3 dni spätne pre Váš PC, tablet, chytrý telefón alebo Smart TV. Od teraz môžete sledovať tie najlepšie relácie CNBC Europe 24 hodín denne kdekoľvek a kedykoľvek! Jednoducho sa pripojte na internet a sledujte stanicu CNBC Europe naživo online alebo spätne.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1222 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1222 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski