Zoznam televíznych staníc | CNBC Europe

CNBC Europe online

CNBC Europe (Consumer News and Business Channel) je americká spravodajská stanica venujúca sa obchodu a business aktivitám. Vysiela v anglickom jazyku 24 hodín denne.

Online TV archív stanica CNBC Europe je nabitý exkluzívnymi programami. Už sa nemusíte obmedzovať televíznym programom, s Lepšia.TV si sami vyberte na čo sa budete pozerať. Lepšia.TV ponúka CNBC Europe online živé vysielanie alebo online knižnicu až 7 dni spätne pre Váš PC, tablet, chytrý telefón alebo Smart TV. Od teraz môžete sledovať tie najlepšie relácie CNBC Europe 24 hodín denne kdekoľvek a kedykoľvek! Jednoducho sa pripojte na internet a sledujte stanicu CNBC Europe naživo online alebo spätne.
Sledujte CNBC Europe a všetkých 114 staníc (69 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1457 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 114 televíznych staníc vrátane 69 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1457 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko