Zoznam televíznych staníc | Corona Virus Info

Corona Virus Info online

Cieľom nové televízne stanie je prispieť k šíreniu overených informácií a vzdelávania obyvateľstva v súvislosti s aktuálnou hrozbou koronavírusového ochorenia na Slovensku a vo svete. Spravodajský program vysiela 24-hodín denne a obsahuje neustále aktualizované informácie o vývoji ochorenia, obmedzenia pre občanov, ale aj rady ako sa postarať o zvýšenú hygienu. Chýbať nemajú ani skúsenosti so zvládaním pandémie z iných krajín, kde majú COVID-19 už zvládnutý.
Sledujte Corona Virus Info a všetkých 103 staníc (58 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1348 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 103 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1348 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski