Videotéka HBO OD (HBO On Demand) rozširuje službu Lepšia.TV o ďalšie filmy a seriály z produkcie HBO. Je to skrátka videotéka podobná ako HBO GO, len je v rámci aplikácie Lepšia.TV. Máte ju k dispozícii, nech ste kdekoľvek, lebo práve Lepšia.TV je dostupná vo všetkých značkách Smart televizí. Ve videotéke HBO OD nájdete veľké množstvo najrôznejších filmov a kompletné seriály od prvých dielov. Tento obsah Vám nikam nezmizne, budete ho mať vždy k dispozícii, keďže nie je viazaný televíznym programom. Aby ste mohli videotéku využívať, tak je potrebné si zaobstarať prémiový balíček HBO, ktorý si u nás môžete predplatiť. V našom prémiovom balíčku HBO nájdete stanice HBO, HBO 2, HBO 3, prístup k videotéke HBO GO a hlavne videotéku HBO OD, ktorú budete mať v aplikácii.
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1203 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1203 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski