Zoznam televíznych staníc | LEPŠÍ.TV KIDS OD

LEPŠÍ.TV KIDS OD online

Zabavte svoje deti detskými seriálmi, od ktorých sa neodtrhnú. Vďaka funkcii automatické prehrávanie dielov sa vaši miláčikovia môžu nepretržite baviť s rozprávkami bez nepríjemných reklám, zatiaľ čo vy sa môžete postarať o domácnosť. Videotéka KIDS OD prináša seriály ako je No, počkaj!, Veselá farma, Dobrák Mike a ďalšie. Ponorte sa do kúzelného sveta jednoducho a bez príplatku.Táto detská videotéka je súčasťou základného balíčka Lepšia.TV. Bez akýchkoľvek príplatkov. Deti ju budú zbožňovať.
Sledujte LEPŠIA.TV KIDS OD a všetkých 118 staníc (87 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1185 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 118 televíznych staníc vrátane 87 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 1185 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko