Kino Barrandov je druhý kanál skupiny TV Barrandov. Stanice je tematicky zaměřená především na akviziční filmovou a seriálovou tvorbu. Program vysílá 24 hodin denně v češtině. Diváci TV Barrandov ocení vlastní zábavné programy, soutěže, seriály a zpravodajství. Sledujte televizi na své TV, mobilu či tabletu s Lepšia.TV. Čeká vás kompletní archiv až 30 dní zpětně nebo využijte funkci neomezené nahrávání, a to vše v HD kvalitě. Vaše oblíbené seriály, pořady a živé vysílání Kino Barrandov si pusťte kdykoliv chcete vy. S námi je to moderně.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1218 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1218 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski