Oslaďte si život s s premiérovým programom na Mňam TV. Mňam TV je česká celoplošná televízna stanica, ktorá sa zameriava na varenie a životný štýl. Vysiela 24 hodín denne. Ponúka množstvo skvelého obsahu, predovšetkým kanály o varení a zdravom životnom štýle. Kompletný archív programov a seriálov televízie Mňam TV je dostupný online s Lepšia.TV.

Lepšia.TV ponúka zákazníkom pozrieť sa na záznam vysielania z predchádzajúcich 30 dní. Okrem funkcie spätne prehrávanie, Lepšia.TV poskytuje tiež živé prenosy, pauzu, pretáčanie a neobmedzené nahrávanie programov. Stanicu Mňam TV môžete sledovať v televízii, mobile, tablete aj na počítači.
Sledujte Mňam TV a všetkých 102 staníc (58 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1348 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 102 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1348 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski