Oslaďte si život s premiérovým pořadem na Mňam TV. Mňam TV je česká celoplošná televizní stanice, která se zaměřuje na vaření a životní styl. Vysílá 24 hodin denně. Nabízí spoustu skvělého obsahu, především kanály o vaření a zdravém životním stylu. Kompletní archiv programů a seriálů televize Mňam TV je dostupný online s Lepšia.TV. Lepšia.TV nabízí zákazníkům podívat se na záznam vysílání z předchozích 30 dnů. Kromě funkce zpětné přehrávání, Lepšia.TV poskytuje také živé přenosy, pauzu, přetáčení a neomezené nahrávání pořadů. Stanici Mňam TV můžete sledovat v televizi, mobilu, tabletu i na počítači.
Sledujte online všetkých 100 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1206 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 100 televíznych staníc vrátane 54 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1206 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski