NASA TV UHD
NASA TV Americký Národný úrad pre letectvo a vesmír (NASA) má na internete svoju vlastnú televíziu. A vy ju môžete sledovať s Lepšia.TV MAX v 4K rozlíšení. Vysiela dokumenty, rozhovory s astronautmi, tlačové konferencie, ale predovšetkým štarty kozmických sond či plavidiel k ISS, manévre lodí v okolí stanice, a to všetko v priamom prenose! TV NASA vysiela naživo napríklad aj výstupy kozmonautov v skafandroch z paluby stanice ISS.

Živé prenosy stanice NASA TV môžete sledovať z pohodlia domova aj mimo neho. Sledovať TV môžete na televízii, tablete, mobile aj počítači naživo alebo spätne cez internet. Lepšie.TV ponúka aj funkciu nahrávania bez akéhokoľvek časového obmedzenia. Lepšie.TV si jednoducho zamilujete.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 293 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina