NASA TV NASA TV NASA TV NASA TV
NASA TV Americký Národný úrad pre letectvo a vesmír (NASA) má na internete svoju vlastnú televíziu. A vy ju môžete sledovať s nami! Vysiela dokumenty, rozhovory s astronautmi, tlačové konferencie, ale predovšetkým štarty kozmických sond či plavidiel k ISS, manévre lodí, a to všetko v priamom prenose! TV NASA vysiela naživo napríklad aj výstupy kozmonautov v skafandroch z paluby stanice ISS.

Neobmedzujte sa vysielacím časom a sledujte svoje obľúbené relácie 7 dní spätne v HD kvalite. Živé prenosy stanice NASA TV môžete sledovať z pohodlia domova i mimo neho. Sledovať TV môžete na televízii, tablete, mobile aj počítači naživo alebo spätne cez internet. Lepšia.TV ponúka tiež funkciu nahrávania bez akéhokoľvek časového obmedzenia. Lepšia.TV si jednoducho zamilujete!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 115 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 268 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina