NASA TV Americký Národný úrad pre letectvo a vesmír (NASA) má na internete svoju vlastnú televíziu. A vy ju môžete sledovať s nami! Vysiela dokumenty, rozhovory s astronautmi, tlačové konferencie, ale predovšetkým štarty kozmických sond či plavidiel k ISS, manévre lodí, a to všetko v priamom prenose! TV NASA vysiela naživo napríklad aj výstupy kozmonautov v skafandroch z paluby stanice ISS.

Neobmedzujte sa vysielacím časom a sledujte svoje obľúbené relácie až 7 dní spätne v HD kvalite. Živé prenosy stanice NASA TV môžete sledovať z pohodlia domova i mimo neho. Sledovať TV môžete na televízii, tablete, mobile aj počítači naživo alebo spätne cez internet. Lepšia.TV ponúka tiež funkciu nahrávania bez akéhokoľvek časového obmedzenia. Lepšia.TV si jednoducho zamilujete!
Sledujte NASA TV a všetkých 114 staníc (78 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1423 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 114 televíznych staníc vrátane 78 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1423 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko