Pershiy
Pershiy je spravodajský kanál, ktorý vysiela správy a žurnalistiku po celý deň. Od rána vysiela aktuálne správy z Ukrajiny, informuje divákov o dianí a nechýbajú ani rôzne magazíny a programy pojednávajúce o aktuálnom dianí na Ukrajine a vo svete. Sledujte obsah Pershiy TV online a živo. Lepšia.TV vám prináša internetovú televíziu, živé vysielanie a mnoho ďalších pokročilých funkcií. Môžete sledovať Pershiy živo alebo si prehrať, čo ste zmeškali, a sledovať celý obsah po spätne. Lepšia.TV ponúka kompletnú videotéku, ktorú je možné sledovať 7 dní späť. K sledovaniu televízie môžete použiť akékoľvek zariadenie s Androidom, ktoré je pripojené k internetu alebo klasickou televíziou, počítač, mobil, výber je na vás. Televízny obsah vám bude vždy k dispozícii a nič vám neutečie!
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 131 televíznych staníc vrátane 102 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 176 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська